Targi dziedzictwo

Targi Dziedzictwo 2015

III Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków

7 – 9.10.2015

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska. Warszawa, ul. Marsa 56c

Targi DZIEDZICTWO stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania naszych umiejętności i doświadczenia w naprawianiu zabytkowych mebli wyplatanych. Jako firma zgromadziliśmy elitarne grono specjalistów, którzy potrafią wyplatać z rattanu oraz innych materiałów plecionkarskich siedziska i oparcia w krzesłach, fotelach oraz inne elementy mebli, takie jak głowice łóżek czy też blaty stołów.
W trakcie targów chcemy również zaprezentować specjalistyczne materiały plecionkarskie do renowacji zabytkowych mebli. Obecnie jesteśmy największym dostawcą naturalnych surowców plecionkarskich. Specjalizujemy się w imporcie włókien, patyków i taśm rattanowych. W naszej ofercie znajdują się również różnego rodzaju włókna naturalne i sznurki, które były używane do produkcji mebli w dawnych czasach.
Nasza firma jest odpowiedzialna społecznie i aktywnie uczestniczy w popularyzacji plecionkarstwa w Polsce jako atrakcyjnej formy pracy a oferowane przez nas surowce i materiały mogą ułatwić wykonywanie skomplikowanych napraw.
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiele cennych zabytkowych mebli ma szanse zostać uratowanych

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.