Meble kontraktowe

Komfort, funkcjonalność i luksus w jednym

Od wielu lat jesteśmy nie tylko wiodącym producentem surowców i materiałów plecionkarskich, ale również dystrybutorem mebli kontraktowych z segmentu premium. Posiadamy duże doświadczenie w wyposażaniu obiektów. Dostarczamy: krzesła, fotele, stołki barowe, sofy, stoliki i stoły oraz wygodne łóżka do opalania. W naszej ofercie, w ramach projektu Willow House Contract, znajdują się meble i akcesoria m.in. takich marek jak CANE-LINE, STERN, SIKA-DESIGN, oraz ETHIMO. Wszystkie należą do grupy najpoważniejszych dostawców mebli plenerowych w Europie. Wyposażamy w nie hotele, restauracje, bary i ośrodki SPA. 

Specjalizujemy się w dostarczaniu mebli z nowoczesnych tkanin i plecionek. W naszej ofercie znajdziesz również szeroką gamę mebli do biur, hoteli, restauracji, placówek oświatowych, szpitali i urzędów.

Dlaczego warto wybrać meble kontraktowe w firmie GABA?

  • Szeroki wybór: Oferujemy meble zarówno własnej produkcji, jak i renomowanych marek światowych, takich jak CANE-LINE, STERN, SIKA-DESIGN, oraz ETHIMO i wiele innych.
  • Wysoka jakość: Wszystkie meble w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o detale. Gwarantujemy ich długą żywotność i odporność na intensywne użytkowanie.
  • Funkcjonalność: Nasze meble są zaprojektowane z myślą o komforcie i ergonomii użytkowania. Dostosowujemy je do specyficznych potrzeb każdego klienta.
  • Estetyka: Meble w naszej ofercie dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza.
  • Atrakcyjna cena: Oferujemy konkurencyjne ceny mebli kontraktowych, zachowując wysoką jakość wykonania.
  • Broker meblowy: Szukasz konkretnych mebli, których nie ma w naszej ofercie? A może poszukujesz produktów na specjalne zamówienie? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w zakresie doboru oraz zakupów poszukiwanych przez Ciebie produktów.

GABA – kompleksowa obsługa:

  • Doradztwo: Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci wybrać meble idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.
  • Dostawa i montaż: Zapewniamy dostawę i montaż mebli na terenie całego kraju.
  • Serwis: Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli kontraktowych!

Warto skorzystać z naszego doświadczenia, aby wybrać optymalne rozwiązanie i uzyskać najkorzystniejsze ceny dla biznesu.