Strong Fiber włókno do wyplatania

Nowoczesne materiały plecionkarskie

Strong Fiber to nowoczesny materiał plecionkarski, który poszerza naszą ofertę dla plecionkarzy, fabryk mebli i warsztatów terapii zajęciowej. Jest to materiał, który możemy określić jako ekskluzywne włókna do zastosowania w siedziskach krzeseł o właściwościach zbliżonych do Cana da India i rattanu. Materiał polecamy do stosowania w produkcji i renowacji mebli wyplatanych. Strong Fiber charakteryzuje się wysoką odpornością na rozciąganie. Przędza wykorzystana do produkcji tego materiału ma uporządkowaną strukturę dzięki czemu jest wyjątkowo mocna. W strukturze włókna znajduje się nić polimerowa, która decyduje o jego wytrzymałości. Włókna dostępne są  w szerokościach 1,80 mm, 2,00 mm, 2,50 mm i 3,00 mm. Długość jednostki sprzedażowej to 250 m b. w jednym odcinku.

Oto kilka kluczowych cech włókiem Stron Fiber:

  • Materiał: Wykonany jest z bawełny i włókna polimerowego.
  • Wytrzymałość: Strong Fiber jest niezwykle mocny i odporny na zużycie.
  • Elastyczność: Włókno jest elastyczny, co ułatwia jego wyplatanie i dopasowanie do różnych kształtów siedzisk.
  • Uniwersalność: Strong Fiber może być używany do wyplatania nie tylko siedzisk krzeseł, ale także innych mebli, takich jak fotele, taborety i huśtawki.
  • Dostępność: Materiał można kupić w naszym sklepie internetowym Wiklinowy Dom w kategorii Materiały plecionkarskie do majsterkowiczów i profesjonalistów

W naszej pracowni renowacji mebli wyplatanych z powodzeniem wykorzystujemy ten materiał do wyplatania siedzisk w krzesłach.

Krzesło rekonstruowane włóknem Strong Fiber w nasze pracowni

Włókna dostępne są  w szerokościach 1,80 mm, 2,00 mm, 2,50 mm i 3,00 mm. Długość jednostki sprzedażowej to 250 m b. w jednym odcinku.

PORADA: Do wyplecenia małego siedziska w splocie wiedeńskim potrzeba około 60 m b.

Jeśli szukasz nowoczesnych materiałów plecionkarskich to włókno Strong Fiber jest doskonałym wyborem.

Zamów teraz włókna do wyplatania Strong Fiber