Support

WYSTAWY, TARGI, SZKOLENIA

 

 

 

WARSAW HOME & CONTRACT 2022

WARSAW HOME to największe Biznesowe Targi Wnętrz w Polsce, które odbędą się w centrum targowym PTAK WARSAW EXPO w dniach 19-22.10.2022. Zapraszamy na nasze stoisko F3.10a, gdzie zaprezentujemy elementy stosowane w przemyśle meblarskim: plecionki rattanowe, plecionki Lloyd Loom i ekologiczne tapety tkane z naturalnych surowców.

 

WOOD TECH Warsaw Expo 2022

WOOD TECH Warsaw Expo to specjalistyczne targi przemysłu drzewnego. Nasza firma jako najpoważniejszy dostawca plecionek rattanowych i specjalistycznych materiałów plecionkarskich do produkcji mebli będzie obecna na targach w hali B2.56. Na targach zaprezentujemy plecionki rattanowe, plecionki Lloyd Loom i ekologiczne tapety tkane z naturalnych surowców.

 

WARSAW HOME GREEN DAYS 

Warsaw Home Green Days to największe Targi Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa. które odbędą się w centrum targowym PTAK WARSAW EXPO w dniach 17-19.03.2022. W ramach projektu Willow House zaprezentujemy meble plenerowe firm, które Cane-line, STERN, Sika-Design i ETHIMO. Zapraszamy na nasze stoisko B2.104 

Na naszym stoisku zorganizowaliśmy również punkt informacyjny dla architektów i dekoratorów wnętrz: PLECIONKA WIEDEŃSKA 2022 – warto nas odwiedzić

 

SUPPORT

Przy biurze prasowym stworzyliśmy dział komunikacji marketingowej, oferujący kompleksowe rozwiązania dla firm, które wykorzystując nowoczesny marketing chcą przekazać wartości oferowanych marek swoim klientom. Firm, które chcą na rynku polskim zbudować sieć sprzedaży lub tych, które chcą zwiększyć sprzedaż. Kompleksowo wspieramy marki biorąc odpowiedzialność za skuteczność proponowanych rozwiązań.

Specjalizujemy się we wspieraniu marek oferujących meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Oczywiście chętnie współpracujemy z innymi branżami, gdyż pracujemy synergicznie z innymi firmami, jeżeli są takie potrzeby. Jesteśmy otwarci na nowatorskie rozwiązania jednocześnie wykorzystując naszą specjalistyczną wiedzę.

Kontakt:

Biuro: press@willowhouse.pl