Willow House

Willow House – meble do wnętrz i ogrodów.

W Willow House łączymy najnowsze trendy współczesnej sztuki aranżacji wnętrz z odwieczną sztuką wyplatania. W Willow House na stałe zagościły tak doskonałe marki jak: ETHIMO, UMBROSA, Cane-line, STERN, Sika-Design i te, którym inspiracji dostarcza natura. Oferujemy produkty w nowoczesnej kolorystyce i formie, które są sygnowane przez najlepszych światowych projektantów.

W Willow House, dbając o indywidualne potrzeby naszych klientów oferujemy rzeczy wyjątkowe, dostrzegając przy tym nienaganność linii i każdy szlachetny detal naszych wyrobów.

Nasi doradcy przez cały czas są do dyspozycji służąc radą zarówno w doborze mebli, jak i w sposobie wykorzystania naszych produktów do dekoracji mieszkań, domów i ogrodów.

Willow House jest obecnie najpoważniejszym dystrybutorem luksusowych mebli plenerowych, które prezentujemy w naszym Showroomie w Kaniach. Blisko współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz (Hub Willow House) oraz ich klientami podczas całego procesu projektowania i wyposażania domu lub ogrodu. Z naszej oferty skorzystało wielu inwestorów, którzy poszukiwali najlepszych rozwiązań i docenili wyjątkowość naszych partnerów.

Nasza odpowiedzialność

W Willow House oferujemy meble i artykuły wyposażenia wnętrz najwyższej jakości, dostarczane przez firmy, które dbają o środowisko naturalne i są odpowiedzialne społecznie (CSR). Nasi Partnerzy dysponują opiniami i atestami najpoważniejszych światowych instytucji certyfikujących.

Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy również sklep internetowy Willow House, w którym wdrożyliśmy certyfikat bezpieczeństwa SSL dbając o bezpieczeństwo transakcji i poufność przesyłanych informacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia – www.willowhouse.pl

tel. 22 380 21 44