GABA Advertisement
tlo menu
Strona główna arrow Aktualna sonda - Najlepsze meble na balkon
separator menu
separator menu
Sonda - Najlepsze meble na balkon

Nowe materiały, nowe możliwości. W naszej ofercie znajdują się meble wykonane z nowoczesnych plecionek syntetycznych i innych materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Z szerokiej oferty wybraliśmy kilka modeli idealnie nadających się jako meble na balkony. Wszystkie prezentowane meble plenerowe są dostępne w naszej firmie. Wybraliśmy meble, które w naszej opinii spełniają wszelkie kryteria, aby zakwalifikować je do kategorii – najlepsze meble na balkon.

 

Meble na balkon PLAZA

Meble na balkon PLAZA

Nowoczesne meble na balkon niemieckiej firmy STERN. Podstawa ze stali szlachetnej. Podłokietniki z drewna tekowego. Tkanina Batyline® Ferrari w kolorze ecru. Doskonałej jakości meble zewnętrzne, które mogą również stanąć w nowoczesnej kuchni, restauracji i kawiarni. Meble gniazdują się.


   
Meble na balkon RABAT

Meble na balkon RABAT

Meble na balkon niemieckiej firmy STERN. Szkielet z aluminium. Podwójny oplot nowoczesnym włóknem syntetycznym odpornym na działanie czynników atmosferycznych, w kolorze mocca. Fotele gniazdują się. Bardzo wygodne.


   
Meble na balkon BREEZE

Meble na balkon BREEZE

Designed by Strand + Hvass. Nowoczesne fotele zaprojektowane specjalnie dla duńskiej firmy Cane-line. Fotele wyplecione z nowoczesnych włókiem syntetycznych odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Te nowoczesne fotele można również wykorzystać do wyposażenia nowoczesnych wnętrz.


   
Meble na balkon NEWPORT

Meble na balkon NEWPORT

Bardzo nowoczesne, lekkie krzesło firmy Cane-line. Lekkie, gniazdujące się krzesła wyplecione z nowoczesnych włókien syntetycznych odpornych na działanie czynników atmosferycznych.


   
Meble na balkon COMET

Meble na balkon COMET

Lekkie krzesła z firmy SIKA DESIGN doskonałe na balkon. Krzesło do zastosowania na zewnątrz i w nowoczesnych wnętrzach.


   
Meble na balkon JUPITER

Meble na balkon JUPITER

Wygodne fotele z firmy SIKA DESIGN. Bardzo chętnie wykorzystywane na balkonach i w nowoczesnych wnętrzach, a szczególnie do wykorzystania w ogródkach kawiarnianych.


   
Meble na balkon PANDORA

Meble na balkon PANDORA

Fotele wyplecione z białego, nowoczesnego włókna odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Meble z firmy SIKA DESIGN.


   
Meble na balkon SHELTON

Meble na balkon SHELTON

Desing by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD. Nowoczesne fotele zaprojektowane dla firmy Cane-line przez najlepszych duńskich designerów dla firmy Cane-line. Bardzo wygodne nowoczesne meble na balkon. Meble gniazdują się.


   
Meble na balkon TRINITY

Meble na balkon TRINITY

Desing by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD. Nowoczesne fotele zaprojektowane dla firmy Cane-line przez najlepszych duńskich designerów dla firmy Cane-lin. Meble na balkon i do nowoczesnych wnętrz. Meble gniazdują się.


 

 


 
Wszelkie prawa zastrzeżone Gaba.pl 2008